Mängumajad, mänguväljakud, jäätmemajad

Siit lehelt leiate palju vajalikku koduhoovi.

Prügimaja ja jäätmemaja

Kõigepealt tahaks öelda, et prügimaja ja jäätmemaja on täpselt üks ja seesama asi ning kasutame neid mõlemaid sünonüüme sellepärast, et paljud teavad prügikonteinereid koondavad majakest prügimajade nime all, teised aga jäätmemajade nime all.

Oleme valmistanud prügimajasid ja jäätmemajasid juba mitmeid aastaid. Alguses ehitasime neid puitmaterjalist, kuid üsna pea sealgus, et jäätmemajad võiksid siiski olla vandaalikindlamad, samuti sooviti enamasti metallkonstruktsioonil olevaid prügimajasid.

Seepeale tegime algsed joonised ja läksime nendega metallitöödega tegelevasse firmasse ja uurisime, kuidas nende järgi oleks teha jäätmemajasid. Saime mõned soovitused, tegime joonised ümber ja suundusime kujundaja/joonestaja juurde, kes tegi meile perfektsed joonised kolmes erinevas mõõdus jäätmemajade jaoks, mille alusel saaks metallitöödega tegelev ettevõte teha prügimajad. Järgmiseks lasime teha ühe proovijäätmemaja ja kontrollisime selle kasutatavust. Selgus, et tulemus oli ideaalne.

Järgmisena panime joonised üles kodulehele ja hakkasime tegelema turundusega.

Hetkest, kui hakkasime planeerima metallkonstruktsioonil jäätmemajasid, läks esimese müügini peaaegu aasta. Eeltöö oli tehtud pikalt ja korrektselt, et pakkuda korteriühistutele parim tulemus.

Nüüd olemegi pühendunud peamiselt just metallkonstruktsioonil jäätmemajadele. Fassaadi juures on loomulikult mitmeid erinevaid võimalikke variante.

Praeguseks oleme paigaldanud nii korteriühistutele kui ettevõtetele kümneid ja kümneid jäätmemajasid ja prügimajasid.

Tänaseks võime julgelt öelda, et meie valmistatud jäätmemajad on turul ühed vastupidavamad, odavaimad ja kaunimad.

NB! Jäätmemajade ja prügimajade kohta täiendav info tellimise ja hindade kohta SIIN!

Kõike head,

Heaprojektid

 

Category: Uncategorized

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*