Mängumajad, mänguväljakud, jäätmemajad

Siit lehelt leiate palju vajalikku koduhoovi.

Mängumajad

Mängumajad

Mängumajad

Mängumaja- laste kõige mõnusam mängukoht.

Kuidas kaunistada hoovi nii, et see oleks samas ka praktiline?

On väga palju erinevaid võimalusi, kuidas oma aeda kenamaks ja praktilisemaks muuta. Üheks selliseks võimaluseks on soetada oma lapsele/lastele mängumaja. See on ilus disainielement ja samas ka praktiline mängukoht lastele, mis peatselt peale paigaldamist saab laste lemmikuimaks mängukohaks. Tean omadest kogemustest, et see võib olla ka natuke tülikas, sest laps ei soovi enam mängumajast tuppa isegi sööma tulla- söök tuleb viia talle mängumajja ja ulatada läbi luugiJ. Samas on rõõm sellest suurem, et ka naabrilapsed on kindlasti kohal ja neile jagub tegevust kauemaks.

Millist mängumaja valida?

Mängumajad on tavaliselt suuruses 1×1 kuni 2×3 m. Kui peres kasvab mitu last, siis oleks soovitav loomulikult valida suurem variant. Samuti tasub suurema mängumajaga arvestada, kui naabruses elab teisi lapsi, kellega Teie laps saab mängumajas koos mängida.
Mängumajasid pakuvad väga paljud erinevad ettevõtted ning nende seast just Teile sobiva valimine võib olla suhteliselt keerukas. Selleks tasub kõigepealt internetis natuke ringi vaadata, kuna poodides neid enamasti müügil ei ole. Otsuse tegemisel ei tasu alati lähtuda hinnast, vaid enamasti ikka pakutavatest garantiidest ja usaldusväärsust pakkuvatest ettevõtetest.

Paigaldus

Enamasti on mängumaja ostes need pakendis ning loomulikult on võimalik tellida müüjalt ka paigaldus, kuigi siinkohal tahaks soovitada seda mitte teha. Üldiselt on soovitav mängumaja paigaldada ise, sest neid on kaasasoleva juhendi alusel väga lihtne kokku panna. Aega kulub selleks kahel ettevalmistamata inimesel 3-4 tundi, aga see on seda väärt, kuna tihti küsitakse mängumaja paigaldamise eest 1500 krooni või enamgi- see oleneb asukohast, kuhu Te soovite mängumaja paigaldada.

Mida siis veel?

Nüüd siis natuke ka reklaamijuttu ehk siis lugemiseks lastele (vanemad võivad ka lugeda, aga soovitavalt koos oma lastega):
vaadake, kui huvitavaid ja erinevaid mängumajasid müüakse ning kujutage ette, kui vinge Teil seal olla võib, eriti veel siis, kui saate seal mängida koos oma sõprade/sõbrannadega. Ja kui Te arvate, et see meeldiks Teile, siis rääkige oma emmele/issile ja vaadake, mis nad Teie ideest arvavad.

Pakutavaid mängumajasid saad vaadata SIIT

Category: Uncategorized

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*